معاون اول رئیس جمهور افزود:وزارت نفت از نطر اقتصاد مقاومتی کارنامه بسیار درخشانی دارد

جهانگیری در مراسم بهره برداری ایستگاه های تقویت فشار گاز کاشان

چاپ خبر
 | 
شناسه خبر: 476
 | 
تاریخ انتشار: 19 اسفند 1395 - 22:44
به گزارش خبرنگار هداپرس;جهانگیری معاون اول رئیس جمهور گفت:رشد مثبت اقتصادی،تورم تک رقمی و افزایش رشد سرمایه گذاری همگی نشان از عملکرد مثبت دولت دارد
جهانگیری در مراسم بهره برداری ایستگاه های تقویت فشار گاز کاشان

جهانگيري گفت:کاشان يكي از شهرستان هاي مهم، استرتژيك، صنعتي و تاريخي ايران است

معاون اول رييس جمهور با اشاره به دستاوردهاي متعدد و اقدامات مناسب وزارت نفت در توسعه بخش نفت و گاز افزود: بخش نفت، گاز و پتروشيمي از نظر اقتصاد مقاومتي و از لحاظ مقاوم سازي اقتصاد كشور كارنامه بسيار درخشاني دارد.

وی تصریح کرد:مديران صنعت نفت و گاز در اين دوره كارنامه درخشاني را به نام خود ثبت كردند و حتماً ملت قدرشناس ايران در جريان اين خدمات قرار خواهند گرفت و قدردان خدمتگذاران خود خواهند بود.

جهانگیری اظهار داشت:هر كس هم كه در اين مسير سنگ اندازي مي كند به جوهره خودش مربوط است كه انتخاب كرده است صادق نباشد و ما بعنوان خادمان ملت خيلي آنها را جدي نمي گيريم و به اين حرف ها توجه نمي كنيم و آنچه براي ما اهميت دارد اين است كه از فرصت هايي كه در اختيار داريم براي خدمت به مردم استفاده كنيم.

وی گفت:دولت تدبير و اميد در سال 95 بر اساس رهنمودهاي مقام معظم رهبري در قالب شعار اقدام و عمل تمركز ويژه اي بر بخش هاي مختلف اقتصادي كشور معطوف كرد تا بتواند كارهايي جدي انجام دهد كه در توسعه كشور نقش كليدي داشته باشد.

معاون اول رئیس جمهور ادامه داد:هم اكنون كه در روزهاي پاياني سال 95 هستيم براي ارزيابي عملكرد اقتصادي دولت كافي است به شاخص ها و آمارها مراجعه كنيم.

جهانگیری در پایان گفت:رشد مثبت اقتصادي، تورم تك رقمي و افزايش رشد سرمايه گذاري همگي نشان از عملكرد مثبت دارد اما اين ها به معناي آن نيست كه هيچ نقطه ضعفي در كارها نبوده است.

برچسب ها:

دیدگاه خود را ارسال کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.