حسین نقاشی:

جریان اصلاحات باید نقد و ارائه برنامه به دولت سیزدهم را مد نظر قرار دهد

چاپ خبر
 | 
شناسه خبر: 30597
 | 
تاریخ انتشار: 21 تیر 1400 - 11:44
فعال سیاسی اصلاح طلب درباره وضعیت فعلی جریان متبوع خود توضیحاتی ارائه داد.
جریان اصلاحات باید نقد و ارائه برنامه به دولت سیزدهم را مد نظر قرار دهد

به گزارش هداپرس به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، حسین نقاشی عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت  درباره وضع فعلی جریان اصلاح طلب گفت: طبیعتا یک جریان سیاسی که از نظر تاریخی یک جریان ریشه دار درکشور است و از نظر پایگاه مردمی بخشی از مردم را نمایندگی می‌کند و برخاسته از یک بستر اجتماعی است نمی‌تواند در برابر مسائل مختلف اجتماعی سکوت کند یا به انزوای خود خواسته برود و از نقد و تاثیر گذاشتن بر قدرت حاکم خود را مبرا کرده و بی تفاوت باشد.

او ادامه داد: در این وضعیت فعلی که تمام ارکان قدرت و سه قوا و سایر منابع قدرت با یکدیگر همسو شده و قدرت یکدست شده منطقی‌ترین اقدام اصلاحات در وهله اول باید بازبینی مجدد در عملکرد خود باشد، برای اینکه ایده‌هایی را که قرار است در جامعه مطرح کند مورد باز بینی قرار دهد، قطعا در برخی مواقع در طول این ۸ سال و یا دو دهه گذشته ایراداتی در استراتژی‌های خود داشته که باید به نوعی این را مورد اصلاح قرار دهد.

نقاشی افزود: علاوه بر این جریان اصلاح طلب باید به نقد عملکرد‌ها و ارائه ایده‌ها و طرح و برنامه خود به رسانه‌ها بپردازد، یعنی نباید انتقاد صرف ارائه دهیم بلکه باید برنامه جایگزین هم ارائه دهیم. معتقدم که چنین نگاهی در بین احزاب و شخصیت‌های جریان اصلاحات باید ایجاد شود.

برچسب ها:

دیدگاه خود را ارسال کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.