جهادگران ایران اسلامی:

جبهه جهادگران ایران اسلامی به عنوان جریان سوم وارد انتخابات شد

چاپ خبر
 | 
شناسه خبر: 28176
 | 
تاریخ انتشار: 22 فروردین 1400 - 10:05
 جبهه جهادگران ایران اسلامی در بیانیه‌ای از ورود رسمی این جبهه به عنوان جریانی مستقل به صحنه انتخابات به عنوان خبر داد و اعلام کرد:‌ داوطلب اختصاصی جبهه برای انتخابات ریاست جمهوری تا اول اردیبهشت از طریق رسانه‌های رسمی معرفی می‌شود.
جبهه جهادگران ایران اسلامی به عنوان جریان سوم وارد انتخابات شد

به گزارش هداپرس به نقل از ایرنا، در بخشی از بیانیه جبهه جهادگران ایران اسلامی آمده است: انتخابات ۱۴۰۰ یکی از پیچیده‌ترین انتخابات در ۴۰ سال گذشته است که از حساسیت و اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. تحریم‌های ظالمانه و هجمه رسانه‌های فرصت‌طلب موجب پدیدار شدن گسست اجتماعی سیاسی شده است.

در ادامه این بیانیه آمده است: جهادگران ایران اسلامی به عنوان یک جریان کاملا مردمی و فراگیر با حمایت اقشار مختلف مردم اعم از روحانیون، استادان دانشگاه، جامعه کارگری، فرهنگیان، اهالی مطبوعات و جوان‌های انقلابی و ولایت مدار و ولایت‌پذیر برای تحقق حضور حداکثری در انتخابات ریاست جمهوری دوره سیزدهم و شوراهای اسلامی شهر دوره ششم شرکت می‌کند و از آحاد هم وطن‌های عزیز دعوت می‌کند در این حماسه ملی با وفاق و همدلی برای ساختن آینده ای روشن شرکت کنند.

این جبهه در بیانیه خود یادآور شد: شورای مرکزی جبهه جهادگران از آغاز سال جدید بررسی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری را به‌شکل مصداقی در دستور کار قرار داده و تا اول اردیبهشت ماه نامزد اختصاصی خود را با شاخصه‌های مورد نظر رهبر معظم انقلاب معرفی خواهد کرد.

در ادامه این بیانیه آمده است: جبهه مردمی جهادگران ایران اسلامی به عنوان یک جریان مستقل مردمی متشکل از بیست کمیته تخصصی به هیچ یک از جناح ها و شخصیت‌های سیاسی مرسوم وابستگی تشکیلاتی ندارد. این جبهه در چارچوب قانون اساسی و در مسیر رهنمودهای مقام معظم رهبری در پارادایم مکتب و تفکر تشیع و فرهنگ اصیل ایرانی اسلامی فعالیت می‌کند.

برچسب ها:

دیدگاه خود را ارسال کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.