مولاوردی:ایجاد "کمپین ارمغان" برای آزادسازی زندانیان مرتکب جرائم غیرعمد

توانمندسازی و بهبود وضعیت خانواده زندانیان

چاپ خبر
 | 
شناسه خبر: 671
 | 
تاریخ انتشار: 24 اسفند 1395 - 22:25
به گزارش خبرنگار هدا پرس;شهيندخت مولاوردی ،معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده با حضور در منزل یکی از زندانیان موادمخدر گفت:با کمک ستاد ديه برای بهبود شرایط خانواده زندانیان و توانمندسازی آنها در حال راهزنی هستيم
توانمندسازی و بهبود وضعیت خانواده زندانیان

معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده با حضور در منزل خانواده یکی از زندانیان مواد مخدر، به بررسی مشکلات و مسائل این خانواده آسیب دیده پرداخت.

مولاوردی گفت: دولت تدبیر و امید و بویژه معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده برای ایجاد اشتغال پایدار، مهارت سازی و توانمند سازی زنان زندانی و همچنین خانواده زندانیان برنامه ریزی کرده است.

وی افزود:با توجه به وضعیت نامناسب خانواده های زندانیان که نقشی در ارتکاب جرم سرپرست این خانواده ها نداشته اند، دولت و نظام موظف هستند، ضمن رسیدگی به این خانواده ها، برای توانمندسازی و بهبود وضعیت و شرایط آنان قدم های لازم را انجام دهند.

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده تصریح کرد: معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده درصدد است با ایجاد “کمپین ارمغان” و امضای تفاهم نامه با ستاد دیه برای آزادسازی زندانیان مرتکب جرائم غیرعمد و اتخاذ اقدامات لازم برای کاهش مسائل و مشکلات خانواده زندانیان در کمیسیون اجتماعی دولت حرکت کند.

برچسب ها:

دیدگاه خود را ارسال کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.