.

تحلیل محتوائی و نگاه همه جانبه

چاپ خبر
 | 
شناسه خبر: 29155
 | 
تاریخ انتشار: 26 اردیبهشت 1400 - 10:23
 آیا دلیل رفتار انفعالی کتونی در انتخابات اخیر را در پدیده های موجود و پدیدآورندگان آن که در حکمرانی بد و نا کارآمد کنونی حضور دارند تصور نمی کنید؟
تحلیل محتوائی و نگاه همه جانبه

فرهنگ اسکندری در هداپرس نوشت –  آیا دلیل رفتار انفعالی کتونی در انتخابات اخیر را در پدیده های موجود و پدیدآورندگان آن که در حکمرانی بد و نا کارآمد کنونی حضور دارند تصور نمی کنید؟

نتیجه استیلای باور های ایدئولوژیک بویژه دخالت این پدیده نادر در سیاست خارجی ثابت کردند که پروفسور جنگ سرد به تاریخ پیوسته‌ می باشند؟

آسیب های بسیار فراوان مادی و معنوی آنها به کشور باالهام از چنین باوری قابل شمارش نیست. مشکل نبود اتحاد عمل در درون و بویژه بدنه اصلاحات امری درست و قابل قبولی هست. اما آیا همه این وضعیت انفعالی را در چنین شرایطی بابد جستجو کنیم؟بنظر چنین نوع دیدن و داوری کردنی  روی صورت مسئله‌ نیست؟

آیا علاوه بر بحران کارآمدی و حکمرانی طبف سیطره یافته کامل آنان در ایجاد شرایط اسفبار اقتصادی کنونی که بسیاری از مردم را با صندوق دچار عصبیت و فاصله کرده , در کنار تیغ استصواب شورای نگهبان انتخابات را از رونق و رمق نیانداخته است؟ که موجب از دست دادن اعتبار و اعتماد ملی ملت توسط حکمرانان نشده است؟

اما بنظر شما دلیل عدم انتخاب کاندیدای واحد و مشترک توسط جریان اصلاحات که سازمان یافته ترین جبهه سیاسی. بطور نسبی می باشند, نباید در نوعی کنش تاکتیکی در راستای کند کردن و دور زدن حداقلی از شمشیر آخته دامکلسی شورای نگهبان جستجو کرد؟

هنر سیاست مدار سود جستن از موقعیت حداقلی و بدل ساختن آن به حداکثر فرصت نیست؟

ما در حال حاضر در کجای چنین رفتار هنرمندانه ای ایستاده ایم؟

برچسب ها:

دیدگاه خود را ارسال کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.