حزب همبستگی دانش آموختگان ایران (هدا)

بیانیه حزب هدا به مناسبت فرا رسیدن 22 بهمن

چاپ خبر
 | 
شناسه خبر: 211
 | 
تاریخ انتشار: 22 بهمن 1395 - 09:14
بیانیه حزب هدا به مناسبت فرا رسیدن سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و دعوت از اقشار مختلف مردم برای شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن
بیانیه حزب هدا به مناسبت فرا رسیدن 22 بهمن

به نام خدا
دریک انقلاب آزادی بخش، این مستكبران هستند که برخود می لرزند، اما محرومان و مستضعفان جز زنجیرهایی که به دست وپایشان بسته است هیچ چیز را ازدسث نخواهندداد.
شکاف طبقاتی و وجود اقتصاد شبه سرمایه داری وابسته به محافل امپریالیستی آمریکایی که نتیجه آن ظهور حلبی آبادها وحاشیه نشینی کارگران فقیر در شهرهای بزرگ ، هم چنین استثمار خشن ، احساس تبعیض و بی عدالتی های اجتماعی و از سوی دیگر خودکامگی و رفتار های خودشیفته و تقدس مآبانه محمدرضا پهلوی حضور ساواک جهنمی، به موازات ایجاد فضای رعب وحشت پلیسی، دست به دست هم داد تا جنبش ضداستبدادی علیه رژیم دیکتاتوری پهلوی، به زعامت یکی از پویندگان راه نهضت های آزادی بخش علویان در ایران یعنی امام خمینی(ره) شکل گیرد.
شاه که سرمست باده دلارهای نفتی بود و در محاصره مشتی چاپلوسان قرار گرفته بود هرگز صدای حق طلبانه ملت را نشنید و متاسفانه به طور وحشتناکی به سرکوب حرکت مسالمت آمیز مردم روی آورد. پایگاه‌ اجتماعی روحانیون مبارزه و نفوذ آنها از طریق نهادهای مدنی دینی به ویژه پیشوایی هوشمندانه امام خمینی( ره) موجب شد تا باسازماندهی مردم آنها را در قالب تظاهرات بدون خشونت به کف خیابان ها بکشانند. عقب نشینی پی در پی رژیم در مقابل سیل خروشان و شکوهمند مردم، در نهایت به فروپاشی. دستگاه امنیتی و رژیم پلیسی شاه انجامید و طلوع آزادی، همراه با درخشش استقلال در 22 بهمن ماه سال57 در چمنزار لاله های سرخ سنگ فرش خیابان ها شکوفا شد وپیروزی فجر آفرینان را به ارمغان آورد. جمهوری اسلامی ایران این پدیده نوین قرن در تاریخ آزادی خواهی این سرزمین پرگوهر به ثبت رسید.
امید است با وفاداری و میثاق با خون شهدا و شعارهای آزادی خواهی ومطالبات مردمی در بهمن 57، هرروز شاهد تحقق هرچه بیشتر دستاورد های انقلاب درراستای توسعه ملی، رفاه اجتماعی وعدالت علوی در زندگی ملت شریف ایران باشیم.
سالروز پیروزی انقلاب اسلامی, ویوم الله 22 بهمن، پیشگاه ملت بزرگ ایران فرخنده باد.

برچسب ها:

دیدگاه خود را ارسال کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.