بخشی از خانه تکانی دولت شامل وزارت اقتصاد و صنعت و معدن خواهد شد؛

بهروز نعمتی عضو هیات رییسه مجلس: ظریف و زنگنه تغییر نمی‌کنند/ دولت خانه تکانی جدی خواهد داشت

چاپ خبر
 | 
شناسه خبر: 3086
 | 
تاریخ انتشار: 18 تیر 1396 - 12:10
بهروز نعمتی ،سخنگوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی در مورد احتمال برخی تغییرات در کابینه دوازدهم گفت: دولت خانه تکانی جدی خواهد داشت و با توجه به بحث‌های که انجام شده است امیدواریم یک دولت کارآمد و چابک را داشته باشیم که بتواند مشکلات موجود را حل کند.
بهروز نعمتی عضو هیات رییسه مجلس: ظریف و زنگنه تغییر نمی‌کنند/ دولت خانه تکانی جدی خواهد داشت
 به گزارش هدا پرس به نقل از عصر ایران ؛ نماینده مردم تهران در خانه ملت بیان کرد: وزارتخانه‌های اقتصادی گلوگاه کار هستند. وزارتخانه‌های اقتصادی با یکدیگر همدلی و همکاری مناسب نداشتند و همین امر زمینه بوجود آمدن برخی از مشکلات در کشور شد.

عضو کمیسیون انرژی خاطر نشان کرد: هر کدام از متولیان اقتصادی ما کار خودشان را انجام می‌دهند و پیشنهاد ما به رییس جمهور این است که مجموعه اقتصادی کشور یک متولی داشته باشد برفرض مثال اگر قرار است حکمران اقتصادی وزارت اقتصاد باشد سایر وزارتخانه‌ها باید با وزارت اقتصاد هماهنگ باشند.

وی با بیان اینکه این خانه تکانی شامل وزارت اقتصاد و صنعت و معدن است گفت: احتمال تغییر در وزارت خانه‌های نفت و خارجه وجود ندارد.

سخنگوی هیات رئیسه مجلس در مورد احتمال استفاده از نمایندگان مجلس در کابینه گفت: این موضوع بستگی به شخص رئیس جمهور دارد و باید وی تصمیم بگیرد و وی در حال لیست گرفتن از گروههای مختلف دراین زمینه است.
وی در مورد احتمال حضور خود در کابینه نیز گفت: تا کنون کسی با من در این زمینه صحبتی نکرده است.

برچسب ها:

دیدگاه خود را ارسال کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.