دانش آشتیانی :دولت حقوق اسفند ماه فرهنگیان را زودتر از موعد پرداخت کرد

برای جلوگیری از منابع مادی و معنوی باید به مدرسه توجه شود

چاپ خبر
 | 
شناسه خبر: 541
 | 
تاریخ انتشار: 21 اسفند 1395 - 12:59
به گزارش خبرنگار هدا پرس;فخرالدین احمدی دانش آشتیانی،وزیر آموزش و پرورش در جلسه دومین نشست هشتمین مجلس دانش آموزی گفت:راه توسعه و جلوگیری از زوال مادی و معنوی از مدرسه می گذرد بنابراین برای جلوگیری از هدر رفتن منابع باید به مدرسه توجه شود
برای جلوگیری از منابع مادی و معنوی باید به مدرسه توجه شود

 

فخرالدین احمدی دانش آشتیانی گفت: پاداش بازنشستگی فرهنگیان تا سال 94 پرداخت شده است، اما بخشی دیگر از مطالبات از جمله پاداش پایان خدمت بازنشستگان سال 95 و حق التدریس ها از ابتدای مهر تا پایان امسال باقی مانده است.

وی افزود: تا پایان امسال تلاش می کنیم بخشی از مطالبات معلمان را پرداخت کنیم و با سازمان مدیریت در حال رایزنی هستیم تا بخشی از مطالبات را تا پایان سال بپردازیم و بخش دیگر برای سال آینده باقی می ماند.

وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد: راه توسعه و جلوگیری از زوال منابع مادی و معنوی از مدرسه می گذرد.اگر بخواهیم در برنامه های توسعه از هدر رفت منابع جلوگیری کنیم باید به مدرسه توجه شود.

وی تاکید کرد:شکوفایی استعدادها، پرورش خلاقیت، آموزش دانشگاه و مهارت ها و در یک کلمه قدرتمند کردن جامعه از طریق توانایی بخشیدن به دانش آموزان موثر می شود و اگر بخواهیم جامعه ای توانمند داشته باشیم باید دانش آموزان را توانمند کنیم.

دانش آشتیانی در پایان گفت:من به عنوان یک معلم و مسوول به این نتیجه رسیده ام که این مساله را به عنوان گفتمان ملی آموزش و پرورش مطرح کنم تا بتوانیم با شناسایی فرصت ها و تهدیدها به رفع مشکلات آموزش و پرورش کمک کنیم.

برچسب ها:

دیدگاه خود را ارسال کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.