یکشنبه ۰۹ آذر ۱۳۹۹

فعال اصلاح‌طلب:

بخشی از تخریب‌ها علیه دولت، انتخاباتی است

چاپ خبر
 | 
شناسه خبر: 24265
 | 
تاریخ انتشار: 08 آبان 1399 - 12:30
دبیرکل حزب ترقی ایران با بیان اینکه تخریب‌ها علیه دولت توسط یک جریان صورت می‌گیرد، بخشی از این تخریب‌ها را مرتبط با انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ عنوان کرد.
بخشی از تخریب‌ها علیه دولت، انتخاباتی است

به گزارش هدا پرس «بابک آذرباد» روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به توهین برخی از نمایندگان مجلس علیه رییس‌جمهوری،  اظهار کرد: کار نمایندگی بیش از هر چیز قانونگذاری است نه اینکه با در اختیار گرفتن تریبون مجلس،  به نهادهای رسمی مملکت و خصوصا آنهایی که از طرف مردم انتخاب شده و مورد تایید رهبری نیز هستند، توهین کنند.

دبیرکل حزب ترقی ایران، بخشی از تخریب‌ها علیه دولت را مرتبط با انتخابات ۱۴۰۰ ریاست جمهوری عنوان کرد و گفت: برخی مشکلاتی را که دولت با آن دست و پنجه نرم می‌کند دستاویز قرار داده و به نوعی می‌خواهندرقیب را بکوبند. بنابراین اقدامات آنها بیشتر جنبه تبلیغاتی دارد تا اینکه بخواهند وارد مسائل دیگری شوند.

آذرباد افزود: افرادی که اینگونه تخریب‌ها را علیه دولت روحانی انجام می‌دهند، می‌خواهند با سوءاستفاده از این حملات به مقاصد خود برسند.

وی با بیان اینکه تخریب‌ها علیه دولت از سوی یک جریان صورت می‌گیرد نه صرفا از سوی تعدادی افراد، به سفرهای استانی برخی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی اشاره و عنوان کرد: باید ببینیم این سفرهای استانی با چه اهدافی صورت می‌گیرد و این موضوع از چشم ناظران پنهان می‌ماند یا خیر

برچسب ها:

دیدگاه خود را ارسال کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند.