ابراهیمی:

باید بدون خط قرمز با همه مفسدان برخورد کرد

چاپ خبر
 | 
شناسه خبر: 20923
 | 
تاریخ انتشار: 28 مرداد 1398 - 08:52
یک عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت: افشاگری‌های قوه قضاییه در زمینه فساد جرأت را از افرادی که بی محابا به اموال عمومی و مردم دست اندازی می کنند، خواهد گرفت.
باید بدون خط قرمز با همه مفسدان برخورد کرد

به گزارش هداپرس به نقل از ایسنا علی ابراهیمی در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به ضرورت مبارزه با فساد در تمام سطوح جامعه با بیان اینکه اقدامات قوه قضاییه تاکنون در زمینه مبارزه با فساد، جای قدردانی دارد،‌ اظهار داشت: باید بدون خط قرمز با همه متخلفان و مفسدان برخورد شود. باید مبارزه با فساد در همه سطوح جامعه گسترش یابد و صرفا محدود به عده یا گروهی خاص نباشد.

نماینده مردم شازند در مجلس تصریح کرد: آنچه که مسئله فساد را از ریشه در جامعه حل می کند برخورد قضایی نیست بله فساد با شفاف سازی حل خواهد شد. از سوی دیگر ما باید زمینه های ایجاد فساد را از بین ببریم.

وی در ادامه تاکید کرد: زمانی که پرونده های قوه قضاییه در زمینه فساد کاهش یابد آنگاه این قوه با تسلط بیشتری با مفسدان برخورد می کند. امروز تعداد زیاد پرونده های قضایی در این حوزه باعث شده عده ای از مجازات فرار کنند. اگر ما یک اقتصاد شفاف و آزاد داشته باشیم از فساد فاصله خواهیم گرفت.

ابراهیمی در ادامه با تاکید بر اینکه ورود قوه قضاییه در مبارزه با مفسدان قابل قبول بوده است، گفت: تاکنون افرادی که در این زمینه دستگیر و محاکمه شده اند افراد مهمی بوده اند و اگر قوه قضاییه از دانه درشت ها شروع کند بقیه بخش ها نیز حساب کار دستشان می آید. تعلل در برخورد با متخلفان و مفسدان همواره امیدواری به متخلفین می دهد تا شاید بتوانند از زیر چتر قانون فرار کنند. اما افشاگری های قوه قضاییه در زمینه فساد جرأت را از افرادی که بی محابا به اموال عمومی و مردم دست اندازی می کنند، خواهد گرفت.

برچسب ها:

دیدگاه خود را ارسال کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.