عضو فراکسیون امید:

انتقادها به شورای عالی اصلاح طلبان طبیعی است

چاپ خبر
 | 
شناسه خبر: 21105
 | 
تاریخ انتشار: 05 شهریور 1398 - 09:06
نماینده مردم تهران با بیان اینکه انتقادها از عملکرد شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان طبیعی است، گفت: جریان اصلاحات در حال حاضر زنده‌ترین و پویاترین جریان سیاسی داخل کشور است؛ جایی که حیات و زندگی باشد نقد هم هست و جایی که نقد باشد فرصت تغییر، تحول، تجدیدنظر و حرکت روبه جلو وجود دارد.
انتقادها به شورای عالی اصلاح طلبان طبیعی است

به گزارش هداپرس به نقل از ایرنا، “حجت‌الاسلام احمد مازنی” روز دوشنبه درباره جلسه فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی، گفت: شورای مرکزی فراکسیون امید روز گذشته با چند دستور کار تشکیل جلسه داد. مهمترین دستور کار این جلسه، قرائت گزارشی درباره شورای عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان بود که از سوی “محمدرضا عارف” به عنوان رئیس فراکسیون و رئیس این شورا ارائه شد.

وی ادامه داد: در این جلسه عارف از روندی که باعث شد مجموعه ای از احزاب و شخصیت های تاثیرگذار اصلاحات، این شورا را تشکیل دهند و شرایط این شورا به ویژه در انتخابات چند سال اخیر گزارشی ارائه کرد.

مازنی یادآور شد: عارف در ادامه این جلسه در خصوص احزاب و شخصیت‌هایی عضو شورای عالی سیاستگذاری و آینده امیدبخشی که با وحدت و انسجامی که جریان اصلاحات متصور است مطالبی بیان کرد.

نماینده مردم تهران ادامه داد: در این جلسه فرصتی برای بحث و گفت و گو درباره این گزارش و نقد و پرسش های احتمالی درباره شورای عالی سیاستگذاری در جلسه مطرح نشد و درخصوص تشکیل جلسه دیگری برای بیان بحث‌ها و نقدهای احتمالی در آینده موضوعی مطرح نشد.

وی تاکید کرد: انتقادها از شورای عالی اصلاح طلبان طبیعی است و جریان اصلاحات در حال حاضر زنده‌ترین و پویاترین جریانات سیاسی داخل کشور است و جایی که حیات و زندگی باشد نقد هم هست و جایی که نقد باشد فرصت تغییر و تحول و تجدیدنظر و حرکت روبه جلو وجود دارد.

مازنی خاطرنشان کرد: این مسائل نه اینکه ضرورت پیگیری نداشته و اهمیتی نداشته باشد بلکه جزو مسائل جریان اصیل و فعال است و امری بدیهی و طبیعی و بعضی است. برخی از اعضا روی ساختار نقد دارند و برخی‌ها روی افراد و برخی دیگر روی تجربه‌ها و آینده نقد و نظر دارند.

این فعال اصلاح طلب یادآور شد: به عقیده من باید فضای بحث درون گفتمانی اصلاحات بیشتر فراهم باشد و عزیزان جریان اصلاحات در کشور به خصوص نسل جوان با مشارکت و ورود به این بحث ها به پویایی این جریان کمک کند که ان شاء الله جریان اصلاحات بتواند بن‌بست‌ها را بشکند و گره‌ها را باز کند و مشکلات کشور را در آینده حل کند.

برچسب ها:

دیدگاه خود را ارسال کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.