چاووشی:503 روستا واجد شرایط برای برگزاری انتخابات شورای روستایی هستند

انتخابات الکترونیکی در 19 شهر استان تهران انجام می شود

چاپ خبر
 | 
شناسه خبر: 838
 | 
تاریخ انتشار: 30 اسفند 1395 - 18:37
به گزارش خبرنگار هدا پرس;چاووشی،رئیس ستاد انتخابات استان تهران گفت:6200 صندوق آخر رای برای استان تهران پیش بینی شده است که بخش اعظم آن برای حوزه انتخابیه تهران،ری و شمیرانات است
انتخابات الکترونیکی در 19 شهر استان تهران انجام می شود

رییس ستاد انتخابات استان تهران گفت: امروز از ستاد اتخابات تهران، ری و شمیرانات بازدیدی انجام دادم.

وی افزود:به حمدالله روند کار مناسب پیش می ورد. تاکنون حدود ۱۵۰ نفر برای ثبت نام در انتخابات شوراهای تهران مراجعه و کارهای آنها در حال انجام است. امیدوارم در آستانه سال نو که به نام مطهر حضرت زهرا (س) معطر است هم وطنان شاهد برگزاری انتخابات باشکوه و حماسی در ۲۹ اردیبهشت باشند.

معاون استاندار تهران تصریح کرد: در مجموع در حال حاضر در ۱۶ فرمانداری در سطح استان و ۳۳ بخشداری عملیات اجرایی ثبت نام نامزدهای پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا آغاز شده و مشغول هستند و تا پایان وقت اداری ششم فرودین سال جدید ثبت نام ادامه دارد. و بعد از آن تاریخ هیات های اجرایی کار بررسی صلاحیت هاو گزارش ها را درباره نامزدها شروع می کنند.

چاوشی ادامه داد:در مجموع استان تهران، ۱۹ شهر دارای کرسی های هفت الی ۹ نفره واجد شرایط برای انتخابات الکترنیکی هستند، امیدوارم برگزاری این انتخابات تجربه موفقی برای دوره های بعدی به یادگار بگذارد.

وی خاطرنشان کرد:در ۴۲ شهر حوزه تهران شورا تشکی می شود و در ۳۲ نقطه عشایری باید برای آن صندوق پیش بینی شود. ۶۲۰۰ صندوق اخذ رای در کل برای استان تهران پیش بینی شده که بخش اعظم آن را برای حوزه انتخابیه تهران، ری و شمیرانات است.

رئیس ستاد انتخابات تهران اظهار داشت: امیدواریم طبق زمان بندی انتخابات، تا پایان وقت اداری ثبت نام با همین روندی که آغاز شده ادامه پیداکند.

وی عنوان کرد: مجموع روستاهایی که واجد شرایط برای برگزاری انتخابات شورای روستایی هستند، ۵۰۳ روستا است.

چاووشی در پایان گفت: طبق قانون و برآورد انجام شده انتخابات الکترونیکی در ۱۹ شهر استان تهران برگزار می شود.

برچسب ها:

دیدگاه خود را ارسال کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.