در دومین جلسه جبهه اصلاحات ایران در سال ۱۴۰۰؛

امروز راهبرد انتخاباتی اصلاح طلبان برای انتخابات ریاست جمهوری بررسی می‌شود

چاپ خبر
 | 
شناسه خبر: 28069
 | 
تاریخ انتشار: 16 فروردین 1400 - 09:42
دومین جلسه جبهه اصلاحات ایران در سال جدید به منظور بررسی پیشنهادات کمیته‌های مجمع و راهبرد انتخاباتی اصلاح طلبان در انتخابات ریاست جمهوری برگزار شد.
امروز راهبرد انتخاباتی اصلاح طلبان برای انتخابات ریاست جمهوری بررسی می‌شود

به گزارش هداپرس به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، آذر منصوری سخنگوی این جبهه درباره دستور جلسه امروز اظهار کرد: بررسی پیشنهادات کمیته‌های مجمع و راهبرد انتخاباتی اصلاح طلبان در انتخابات ریاست جمهوری دستور کار امروز جلسه مجمع عمومی جبهه اصلاحات ایران است.

وی ادامه داد: آنچه در آیین نامه جبهه بر آن تصریح شده این است که کاندیدایی مورد حمایت جبهه خواهند بود که علاوه بر داشتن معیار‌ها و ویژگی‌های مصوب در همین آیین نامه بتواند حداقل رای دوسوم مجمع عمومی جبهه را کسب کند.

این فعال سیاسی در همین راستا افزود: منظور از راهبرد در واقع تعریف فرآیند روشن‌تر رسیدن به کاندیدای واحد جبهه اصلاحات ایران است که پس از تصویب در مجمع در مورد آن اطلاع رسانی خواهد شد.

در اولین جلسه که هفته گذشته تشکیل شده بود بعد از بحث و تبادل نظر پیرامون مهمترین موضوعات کشور آیین نامه کمیته استان‌ها در جهت تشکیل هر چه سریعتر جبهه اصلاحات ایران در سراسر کشور مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

همچنین قرار است جبهه اصلاحات استان‌ها بر اساس آیین‌نامه‌ای که مصوب جبهه اصلاحات ایران است شکل بگیرد؛ بنابراین در همین چارچوب احزاب اصلاح طلب هر استان باید نسبت به تشکیل جبهه اصلاحات ایران در استان خود مبادرت کنند

برچسب ها:

دیدگاه خود را ارسال کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند.