جهانگیری:آمريكا با تحريم های جديد اعتبار خود را در فضای بين المللی از بين می برد

اقتصاد كشور روز به روز به سمت مقاوم تر شدن حركت می كند و می تواند در برابر مسائل مختلف تاب آوری داشته باشد

چاپ خبر
 | 
شناسه خبر: 951
 | 
تاریخ انتشار: 06 فروردین 1396 - 21:55
به گزارش خبرنگار هدا پرس; اسحاق جهانگیری،معاون اول رئیس جمهور در حاشيه بازديد از مجموعه تاریخی و فرهنگی كاخ گلستان گفت: چنانچه تحريم های جديد نقض برجام باشد، دولت جمهوری اسلامی ايران عكس العمل مناسب نشان خواهد داد و اگر اين تحريم ها نقض برجام نباشد نيز آمريكايي ها بايد بدانند كه با اين روش ها فشاری به ملت ايران وارد نخواهد شد
اقتصاد كشور روز به روز به سمت مقاوم تر شدن حركت می كند و می تواند در برابر مسائل مختلف تاب آوری داشته باشد

وزیر کشور گفت:اينكه آمريكايي ها بر رفتار غلط خود اصرار دارند به طبيعت و ویژگی آنها بر می گردد و دولت و وزارت امور خارجه تحريم های جديد آمريكا را بررسی خواهد كرد و عكس العمل مناسب نشان خواهيم داد.

وی افزود: چنانچه تحريم های جديد نقض برجام باشد، دولت جمهوری اسلامی ايران عكس العمل مناسب نشان خواهد داد و اگر اين تحريم ها نقض برجام نباشد نيز آمريكايي ها بايد بدانند كه با اين روش ها فشاری به ملت ايران وارد نخواهد شد و فقط اعتبار آمريكا را در فضای بين المللی از بين خواهد برد.

جهانگیری تصریح کرد: خوشبختانه اقتصاد كشور روز به روز به سمت مقاوم تر شدن حركت مي كند و می تواند در برابر مسائل مختلف تاب آوری داشته باشد.

وزیر کشور ادامه داد: ملت ايران نيز با انسجام و وحدت خود از سياست هایی كه دولت در پيش گرفته حمايت خواهند كرد تا بتوانيم از مشكلات و مسائل عبور كنيم.

وی اظهار داشت: خوشبختانه سال گذشته با اتكاء به اقتصاد مقاومتی توفيقات خوبی در بخش های مختلف از جمله رشد اقتصادی، تورم و اشتغال داشتيم و در سال جاری كه مقام معظم رهبری تمركز ويژه اي بر موضوع اشتغال داشته اند بايد به دنبال سرمايه گذاری و توليد مناسب باشيم تا بتوانيم اشتغالزایی كنيم.

جهانگیری خاطرنشان کرد: تولیدی برای كشور مفيد است كه از كيفيت و قيمت مناسب برخوردار بوده و رقابتی باشد كه لازمه آن سياست گذاری دقيق است و امروز در نخستين جلسه هيات وزيران به موضوع اشتغالزایی و پيام نوروزی مقام معظم رهبری پرداخته خواهد شد و هفته آينده نيز در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی برنامه ریزی لازم برای تمركز بر اشتغال و توليد صورت خواهد گرفت.

برچسب ها:

دیدگاه خود را ارسال کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.