با برگزاری انتخابات؛

اعضای شورای اجرایی و بازرسان اصلی خانه احزاب آذربایجان شرقی مشخص شد

چاپ خبر
 | 
شناسه خبر: 32351
 | 
تاریخ انتشار: 24 آبان 1400 - 10:54
با برگزاری مجمع عمومی سالانه خانه احزاب آذربایجان‌شرقی، اعضای شورای اجرایی و بازرسان اصلی و علی‌البدل این نهاد برای مدت ۲ سال انتخاب و مشخص شدند.
اعضای شورای اجرایی و بازرسان اصلی خانه احزاب آذربایجان شرقی مشخص شد

شورای اجرایی خانه احزاب آذربایجان شرقی ۱۰ نفر عضو شورای اجرایی دارد که پنج نفر آنان از بین طیف های اصولگرا و همین تعداد نیز از طیف های اصلاح طلب انتخاب می شوند.

بر این اساس در انتخابات خانه احزاب استان، اصغر نعلبندپور از جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی، رحیم جهانی از حزب موتلفه اسلامی، جواد عباسعلیزاده از جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی، علی واعظی از کانون تربیت اسلامی و حسن زارع پور از جمعیت جوانان انقلاب اسلامی، به عنوان نمایندگان طیف های اصولگرا در این نهاد در آذربایجان شرقی انتخاب شدند.

همچنین احزاب و تشکل های اصلاح طلب نیز جعفر تقوی از حزب اتحاد ملت، حسن پورعظیم از مجمع ایثارگران انقلاب اسلامی، حمیدرضا ایلخانی از حزب مردم سالاری، علی فرضعلیزاده از انجمن اسلامی معلمان و بهمن محمدپور از حزب همبستگی دانش آموختگان ایران را به عنوان پنج نماینده خود در شورای اجرایی خانه احزاب آذربایجان شرقی برگزیدند.

با انجام رأی گیری همچنین رضا عظیم آذری از حزب اسلامی کار به عنوان بازرس اصلی و یدالله جعفری از جامعه اسلامی کارگران به عنوان بازرس علی البدل خانه احزاب آذربایجان شرقی برای مدت ۲ سال انتخاب شدند.

همچنین با رأی اکثریت، محمد ساعی از جمعیت حامیان انقلاب اسلامی به عنوان نفر یازدهم شورای اجرایی خانه احزاب استان از سوی دو طیف اصلاح طلب واصولگرا انتخاب شد./ ایلنا

بیشتربخوانید:

تائید شدن مسئولان شعب استانی برخی احزاب

برچسب ها:

دیدگاه خود را ارسال کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.