رئیس عقیدتی سیاسی ارتش:

اطلاعات آمریکا از تجهیزات نظامی ایران ناقص است.

چاپ خبر
 | 
شناسه خبر: 19302
 | 
تاریخ انتشار: 04 تیر 1398 - 09:37
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش گفت: آمریکا ۴۰ سال است می‌خواهد به ایران حمله کند اما نمی تواند چرا که اطلاعات آن از امکانات و تجهیزات نظامی راهبردی این کشور ناقص است.
اطلاعات آمریکا از تجهیزات نظامی ایران ناقص است.

به گزارش هداپرس به نقل از روابط عمومی ارتش، حجت‌الاسلام و المسلمین «عباس محمدحسنی» در جمع کارکنان پادگان شهید نفس الامری شهر بانه، به اهمیت آموزش‌های حفاظتی اشاره و تاکید کرد: دشمن اگر همه تجهیزات حمله را در اختیار داشته اما اطلاعاتی از وضعیت رقیب نداشته باشد هرگز حمله نمی کند، آمریکا ۴۰ سال است می‌خواهد به کشور ما حمله کند اما نمی تواند چرا که اطلاعاتش درباره امکانات و تجهیزات نظامی راهبردی ایران ناقص است.

وی ادامه داد: هر قدر که اطلاعات ما قوی تر و اطلاعات دشمن ضعیف تر باشد هیچ گاه غافلگیر نمی شویم بنابراین باید حواسمان را کاملاً جمع کنیم و کوچک ترین اطلاعاتی به کسانی که به آنها مربوط نیست، ندهیم.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش تصریح کرد: به عنوان یک ایرانی مسلمان بر ما واجب است از هرگونه اطلاعاتی که ممکن است امنیت کشور را مستحکم کند، دریغ نکرده و با حفاظت اطلاعات همکاری مومنانه داشته باشیم تا همه راه های نفوذ دشمن علیه خود را سد کنیم.

حجت الاسلام محمد حسنی به این فرمایش حضرت امام (ره) مبنی بر اینکه حفظ نظام اسلامی از اوجب واجبات است، اشاره کرد و گفت: نظامیان کشور واجبی بزرگ را عهده دار هستند که حفظ آن از نماز هم بالاتر است، زیرا اگر کشور اسلامی نباشد نماز، و اصول و فروعات دین هم نخواهد بود.

وی با تاکید بر به اینکه سرباز زینت کشور و مایه افتخار ملت است، افزود: اگر سرباز نباشد، کشور از دست می رود و وقتی کشور از دست برود همه چیز نابود خواهد شد. وظیفه سربازی فراتر از شغل است، چون شرافت بالایی دارد و به عبارتی نوعی تکلیف الهی و آسمانی است.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش خاطرنشان: اگر بخواهیم این تکلیف مهم و مقدس را درست انجام دهیم و دشمن نتواند به ناموس، کشور، و دین ما نگاه کج کند، نخست باید آموزش‌های نظامی خود را به روز، آموزش‌های عقیدتی را درست و آموزش‌های حفاظتی خود را دقیق بیاموزیم.

برچسب ها:

دیدگاه خود را ارسال کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.