دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹

جبهه اصلاح‌طلبان تاکید کرد:

اصلاح‌طلبان لیست ائتلافی ندارند

چاپ خبر
 | 
شناسه خبر: 22906
 | 
تاریخ انتشار: 16 بهمن 1398 - 15:31
شورای‌عالی سیاست‌گذاری جبهه اصلاح‌طلبان روز چهارشنبه در اطلاعیه‌ای اعلام داشت: اصلاح‌طلبان هیچ لیست ائتلافی تحت این عنوان و یا هر عنوان دیگری که تداعی کننده ائتلاف اصلاح طلبان باشد، نخواهند داشت و هر ائتلافی تحت این عناوین قویاً تکذیب می شود.
اصلاح‌طلبان لیست ائتلافی ندارند

“آذر منصوری” دبیر شورای‌عالی سیاست‌گذاری جبهه اصلاح‌طلبان نیز شب گذشته در حساب توییتری خود نوشت: ﺷﻮﺭﺍی عالی سیاست‌گذاری ﺟﺒﻬﻪ ﺍﺻﻼﺡ‌ﻃﻠﺒﺎﻥ ﺩﺭ ﺣﻮﺯﻩ ﺍﻧﺘﺨﺎﺑﯿﻪ ﺗﻬﺮﺍﻥ ﻟﯿﺴﺖ ﺍﻧﺘﺨﺎﺑﺎﺗﯽ ﻧﻤﯽﺩﻫﺪ. ﺍﺣﺰﺍﺏ ﻋﻀﻮ ﺑﺎ ﻧﺎﻡ ﻭ ﻋﻨﻮﺍﻥ ﺧﻮﺩ ﻣﯽﺗﻮﺍﻧﻨﺪ ﻟﯿﺴﺖ ﺑﺪﻫﻨﺪ.

همچنین شورای‌عالی سیاست‌­گذاری جبهه اصلاح‌طلبان ایران اسلامی در بیانیه‌ای با اعلام حمایت از حق قانونی احزاب اصلاح طلب برای رقابت حداقلی در رقابت‌های انتخابات مجلس یازدهم، اعلام داشت: از شوراهای اصلاح‌طلبان استان­ها تقاضا می­ کنیم متناسب با واقعیات صحنه­ های رقابت، راسا و به شکل اقتضایی نسبت به معرفی نامزدها و کمک به حضور پررنگ مردم، نهایت سعی و تلاش خود را مبذول دارند.

این بیانیه یادآور شد: در حوزه انتخابیه تهران، ری، اسلام شهر، شمیرانات و پردیس، عمده­ ظرفیت و فرصت حضور احزاب و شخصیت‌های نام آشنا از این جبهه گرفته شده است. با این شرایط هرگونه تصمیم احزاب عضو که امکان رقابت حداقلی در این حوزه برای آنان باقیمانده است مورد احترام بوده و حق قانونی آنهاست تا با نام و عنوان خود از نامزدهای مورد نظر خود حمایت کنند.

اصلاح‌طلبان در این بیانیه تاکید کردند: بر اساس نتایج کنونی برآمده از فرایند بررسی و رسیدگی به صلاحیت نامزدهای اصلاح طلب حوزه‌های انتخابیه از سوی هیات های اجرایی، نظارت، متاسفانه عمده دبیران کل احزاب و چهره‌های نام آور ما در اکثر حوزه‌های انتخابیه به گونه ای رد صلاحیت شده اند که امکان حضور نامزدهای این جبهه به شکل کامل در سطح ۲۰۸ حوزه انتخابیه سراسر کشور فراهم نیست و امکان رقابت عادلانه برای جریان ریشه ­دار اصلاح طلب میسر نیست.

انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی دوم اسفندماه برگزار می شود.

 

برچسب ها:

دیدگاه خود را ارسال کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند.