نمازی:

اصلاحات باید از دولت سیزدهم هم حمایت کند هم انتقاد

چاپ خبر
 | 
شناسه خبر: 30298
 | 
تاریخ انتشار: 08 تیر 1400 - 09:34
فعال سیاسی اصلاح طلب درباره وضعیت فعلی جریان اصلاح طلب توضیحاتی ارائه داد.
اصلاحات باید از دولت سیزدهم هم حمایت کند هم انتقاد

به گزارش هداپرس به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، علی محمد نمازی فعال سیاسی اصلاح طلب  درباره وضعیت فعلی جریان متبوع خود، گفت: اصلاح طلبان در گام نخست در فکر سازماندهی خود هستند و این یعنی عبرت آموزی و توجه به نیازهای کشور در شرایط تازه و ارزیابی موجودی خود، اصلاحات قطعا باید به سمت ساماندهی و رفع نواقص خود برود و شروع تازه‌ای برای کار تشکیلاتی خود در دستور کار قرار دهد.

او با اشاره به تشکیل دولت سیزدهم هم ادامه داد: جریان اصلاحات در گذشته هم ثابت کرده که وقتی دولت را از دست می‌دهد در فکر کارشکنی، تخریب و ایجاد مزاحمت نیست، بلکه به عنوان یک دلسوز نگاه انتقادی به رقیب و دولت دارد. اصلاحات ضمن اینکه به تجدید قوای خود خواهد پرداخت، از سوی دیگر هم توجه به عملکرد دولت جدید خواهد داشت.

نمازی افزود: سید ابراهیم رئیسی در ایام انتخابات شعارهایی را مطرح کرده است، البته ما برنامه منسجمی از او شاهد نبودیم اما اصلاحات درخواست اجرایی شدن همین وعده‌ها را از دولت دارد و اگر طبق زمان بندی طبیعی نتواند به وعده‌های خود عمل کند باید اطلاع رسانی کرده و همه را در جریان قرار دهد. اصلاحات باید به عنوان یک منتقد دلسوز مردم، نظام و کشور در صحنه حضور یافته و نقش خود را در تعامل با دولت جدید در حمایت‌گری و انتقاد ایفا کند. معتقدم این برنامه خوبی است که اصلاح طلبان باید به دنبال آن باشند.

برچسب ها:

دیدگاه خود را ارسال کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.