سلطانی فر:دولت کارایی خوبی در تحقق مبانی اقتصاد مقاومتی داشته است

ارزیابی فدراسیونها تا پایان فروردین 96 اعلام می شود

چاپ خبر
 | 
شناسه خبر: 707
 | 
تاریخ انتشار: 26 اسفند 1395 - 20:42
به گزارش خبرنگار هدا پرس;سلطانی فر،وزیر ورزش و جوانان در آخرین نشست با روسای فدراسیونها گفت:برای حق پخش تلویزیونی مسابقات ورزشی،نشست های جداگانه با فدراسیونها و رئیس سازمان صداوسیما برگزار کردیم.
ارزیابی فدراسیونها تا پایان فروردین 96 اعلام می شود

سلطانی فر گفت:در سال اقتصاد مقاومتی ،اقدام و عمل گزارشی تهیه شده تا به محضر رهبر معظم انقلاب و مردم برسد که خدا را شکر در جهت تحقق مبانی اقتصاد مقاومتی دولت و دستگاه های اجرایی کارایی خوبی داشته اند.

وی افزود:عملکرد فدراسیون ها با محوریت معاونت حوزه قهرمانی و در نظر گرفتن همه فعالیت های آنها در حوزه قهرمانی ،همگانی ،فرهنگی ،منابع مالی و انسانی و بانوان ارزیابی می شود و این ارزیابی دقیق و متناسب با اهداف از پیش تعیین شده فدراسیون هاست و نتایج آن که بیانگر فدراسیون های موفق تر ،موفق ،متوسط و ضعیف است تا پایان فروردین ماه مشخص خواهد شد.

وزیر ورزش و جوانان تصریح کرد: در کنار منابعی که از طریق وزارت ورزش و جوانان به فدراسیون ها تعلق می گیرد ،فدراسیون ها نیز باید در راستای ظرفیت های قانونی در جهت جذب اسپانسر ها و حامیان مالی و ایجاد شرایط مناسب برای تشویق سرمایه گذاران استفاده کنند .

سلطانی فر خاطرنشان کرد:موضوع حق پخش تلویزیونی در فضای تعامل اید حل شود و برای حل این مشکل جلساتی را با رییس سازمان صدا و سیما برگزار کردیم و در این زمینه نشست های جداگانه با فدراسیون ها هم داشتیم .

وی ادامه داد:احکام خوبی در قالب برنامه ششم توسعه کشور مصوب شده و ظرفیت های جدیدی که برای تامین منابع مالی رقم خورده ، می تواند یک شرایط جدید و تحول جدید در بخش ورزش و جوانان بوجود آورد.

وزیر ورزش و جوانان در پایان گفت:قانون اهداف ،وظایف و اختیارات وزارت ورزش و جوانان در هیات دولت تصویب و لایحه ان تقدیم مجلس شده است تا انشالله با تصویب آن بتوانیم با قوانین جدید ورزش و امور جوانان را اداره کنیم.

برچسب ها:

دیدگاه خود را ارسال کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.