جواد امام:

احزاب اصلاح طلب باید صدای مردم باشند

چاپ خبر
 | 
شناسه خبر: 30487
 | 
تاریخ انتشار: 15 تیر 1400 - 10:40
عضو جبهه اصلاحات ایران گفت: اصلاح طلبی جامعه محور به معنای این است که احزاب اصلاح طلب باید صدای مردم باشند و مطالبات به حق مردم در حوزه‌های مختلف جامعه را پیگیری کنند.
احزاب اصلاح طلب باید صدای مردم باشند

به گزارش هداپرس به نقل از ایمنا، جواد امام در خصوص راهبرد اصلاح طلبان برای آینده اظهار کرد: صدوق رأی تنها راه مشارکت مردم در تعیین سرنوشت خود است، اما متأسفانه برخی تلاش می‌کنند تأثیرگذاری صندوق رأی را کاهش دهند.

وی افزود: انتظار می‌رود مطالبه اصلی اصلاح طلبان بازگشت تأثیرات صندوق‌های رأی در آینده کشور باشد، زیرا عدم تأثیرگذاری آن در تعیین آینده کشور باعث کاهش مشارکت مردم در کشور می‌شود.

عضو جبهه اصلاحات ایران ادامه داد: اصلاح طلبی جامعه محور به معنای این است که احزاب اصلاح طلب باید صدای مردم باشند و مطالبات به حق مردم در حوزه‌های مختلف جامعه را پیگیری کنند.

امام تصریح کرد: در صورتی که ارتباط احزاب با جامعه قطع شود و جریان‌های سیاسی توجهی به مطالبات مردم نداشته باشند و تنها در جهت تحقق اهداف خود گام بردارند، قطعاً مورد اقبال جامعه قرار نمی‌گیرند.

وی یادآور شد: همچنین ارتباط احزاب با مردم نیازمند ایجاد فضای مناسب است در صورتی که فضای مناسب برای فعالیت احزاب ایجاد نشود، آنها نمی‌توانند مطالبات مردم را نمایندگی کنند.

عضو جبهه اصلاحات ایران ادامه داد: احزاب نباید فقط فعالیت سیاسی داشته باشند؛ بلکه باید مطالبات اجتماعی و فرهنگی و حتی اقتصادی جامعه را نیز نمایندگی کنند.

برچسب ها:

دیدگاه خود را ارسال کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.