.

آیین همسر داری

چاپ خبر
 | 
شناسه خبر: 27545
 | 
تاریخ انتشار: 09 اسفند 1399 - 12:45
  آیین همسر داری نام کتابی است از مرحوم آیت الله ابراهیم امینی که پس از پیروز انقلاب اسلامی در جامعه دست بدست می شد. محتوا و پیام آن کتاب هرچه بود مورد استقبال قشرهایی از جامعه قرارگرفت  ونکته مهم عکس العمل منفی و باز خورد تدافعی در برنداشت.
آیین همسر داری

هداپرس،شهسوار -  آیین همسر داری نام کتابی است از مرحوم آیت الله ابراهیم امینی که پس از پیروز اسلامی در دست بدست می شد. محتوا و پیام آن هرچه بود مورد استقبال قشرهایی از جامعه قرارگرفت  ونکته مهم عکس العمل منفی و باز خورد تدافعی در برنداشت.

حالا آن را مقایسه  کنید با عکس العمل جامعه در مقابل سخنان آیت الله علم الهدی که در مورد نحوه گفتگوی زوجین در نهاد خانواده گفته وطوفانی از اعتراض و که بدنبال آن بر پا شده است اماچرا چنین است؟  و  چرا کتاب آیت الله امینی  و مطبوع  طبع خلایق اما سخن ناصحانه علم الهدی مذموم و نامطبوع  افتاد.

حتما این امر ناشی از علل مختلف   و اجتماعی است ولی من تصور میکنم علت العلل همان است که صاحب آن اثر فاقد قدرت بود و صاحب این حامل قدرت است و تجربه نشان سخن عالمان دین از موضع قدرت و دخالت  در چنین مواردی که خصوصی تعریف می شود، نتیجه معکوس دارد.

یشتربخوانید:

دوره پست مدرن و حکمرانی شایسته

من محترم نیستم، من گاوم!

برچسب ها:

دیدگاه خود را ارسال کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.