Deprecated: Creation of dynamic property wfPOMO_FileReader::$is_overloaded is deprecated in /home/hodaprss/domains/hodapress.ir/public_html/wp-content/plugins/wordfence/waf/pomo/streams.php on line 65

Deprecated: Creation of dynamic property wfPOMO_FileReader::$_pos is deprecated in /home/hodaprss/domains/hodapress.ir/public_html/wp-content/plugins/wordfence/waf/pomo/streams.php on line 66

Deprecated: Creation of dynamic property wfPOMO_FileReader::$_f is deprecated in /home/hodaprss/domains/hodapress.ir/public_html/wp-content/plugins/wordfence/waf/pomo/streams.php on line 185

Deprecated: Creation of dynamic property wfMO::$_gettext_select_plural_form is deprecated in /home/hodaprss/domains/hodapress.ir/public_html/wp-content/plugins/wordfence/waf/pomo/translations.php on line 337
عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت : آینده سیاسی حسن روحانی به روایت تاجرنیا

علی تاجرنیا:

آینده سیاسی حسن روحانی به روایت تاجرنیا

چاپ خبر
 | 
شناسه خبر: 31361
 | 
تاریخ انتشار: 11 شهریور 1400 - 11:40
عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت گفت: روحانی علیرغم اینکه دو دوره رئیس جمهور بوده است اما کاراکتر، شخصیت و شمولیت هاشمی رفسنجانی را ندارد.
آینده سیاسی حسن روحانی به روایت تاجرنیا

به گزارش هداپرس به نقل از مهر، علی تاجرنیا عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت در رابطه با آینده اعتدالگرایان و ادامه حیات سیاسی این جریان حول محور یک شخصیت برجسته گفت: ما جریانی به اسم اعتدالیون نداریم، اعتدال نه جریان سیاسی است و نه گفتمان است. اعتدال یک مشی و روش برای سیاست‌ورزی است که به طور اتفاقی به اصلاح‌طلبان نزدیک‌تر است.

عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت تصریح کرد: این حرکت از جریان اصولگرایی به سمت اصلاحات، عمدتا زمانی اتفاق افتاده است که به نوعی افراد با برخوردهای تندی از سوی اصولگرایان موجه شده‌اند.

تاجرنیا اظهار کرد: بنابراین نمی‌توان این گروه را یک جریان سیاسی بدانیم؛ بلکه آن را مجموعه‌ای از افراد و اشخاصی می‌دانیم که بر اساس مناسبات قدرت به یک جریان سیاسی نزدیک یا دور می‌شوند.

روحانی یک چهره باسابقه سیاسی در کشور بود

وی خاطرنشان کرد: علیرغم اینکه روحانی یک چهره باسابقه سیاسی در کشور بود، وقتی به دو دوره ریاست جمهوری او نگاه می‌کنیم می‌بینیم که در دولت خود، یک تیم و یک مجموعه منسجم از همفکران خود نداشت و حتی شرایط به گونه‌ای بود که وزیر بهداشت یا بخش‌های مختلف دیگر تا حد زیادی ناهماهنگ با دولت بودند.

عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت تصریح کرد: آنچه امروز باید بر آن تاکید شود این است که جناحی، حزبی یا سیاسی بودن نباید یک مقوله ضد ارزش تلقی شود یا برعکس آن، وابسته نبودن به یک جناح سیاسی ارزش قلمداد شود.

تاجرنیا ادامه داد: این نوع نگاه هم در دولت‌های احمدی‌نژاد داشتیم هم در دولت‌های روحانی و شاهد بودیم که هر دو دولت به همین دلایل که گفتم آنچنان که باید و شاید منسجم و کارآمد نبودند.

عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت در پاسخ به این سوال که آیا روحانی می‌تواند جایگاه مرحوم هاشمی رفسنجانی را برای اعتدالیون داشته باشد و نقش او را ایفا کند؟، گفت: نه! به نظر من روحانی علیرغم اینکه دو دوره رئیس جمهور بوده است اما کاراکتر، شخصیت و شمولیت هاشمی رفسنجانی را ندارد.

وی تاکید کرد: بنابراین اینکه فکر کنید یک جریان سیاسی به سیادت روحانی روی کار می‌آید، اینطور نیست.

برچسب ها:

دیدگاه خود را ارسال کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.