قاضی هاشمی:148 پروژه سطح یک خدمات سرطان کشور در حال ساخت است

آغاز عملیات اجرایی بیمارستان تیپ 3 سرطان

چاپ خبر
 | 
شناسه خبر: 640
 | 
تاریخ انتشار: 23 اسفند 1395 - 21:48
به گزارش خبرنگار هدا پرس;قاضی زاده هاشمی،وزیر بهداشت در حاشیه آغاز عملیات اجرایی بیمارستان تیپ 3 سرطان گفت:ظرفیت تخت های بیمارستان امام خمینی با نظر همکاران در ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی "ره" ظرف مدت 2 سال تغییر پیدا می کند
آغاز عملیات اجرایی بیمارستان تیپ 3 سرطان

وزیر بهداشت گفت: در کشور 148 پروژه سطح یک خدمات سرطان در حال ساخت است که 50 درصد آنها ساخته شده و 50 درصد باقی مانده تا پایان دولت به اتمام می رسد.

وی تصریح کرد: 38 مرکز سطح دو با ارائه خدمات رادیوتراپی توسط بخش خصوصی و 14 مرکز جامع خدمات سطح 3 سرطان نیز در کشور ساخته می شوند.

قاضی زاده هاشمی افزود: در این مرکز، جامع ترین خدمات سرطان به بیماران ارائه می شود که با زیربنای 21 هزار متر مربع در مدت زمان دو سال ساخته خواهد شد. امیدواریم بیمارستان برکت امام حسین(ع) بتواند خدمات مناسبی را به بیماران و به ویژه نیازمندان ارائه کند و علاوه بر این، 12 مرکز جامع خدمات سرطان تیپ 3 در سراسر کشور ساخته می شود.

وزیر بهداشت اظهار داشت: در 50 درصد از سرطانها، باید علاوه بر شیمی درمانی، درمان مکمل رادیوتراپی نیز انجام شود بنابراین در مراکز سطح 2 سرطان، خدمات شیمی درمانی و رادیوتراپی ارائه می شود اما در مراکز سطح 3، پیشرفته ترین اقدامات و درمان ها مانند شیمی درمانی، رادیوتراپی، پت اسکن، پزشکی هسته ای، جراحی، بستری و.. برای بیماران انجام می شود.

وی تاکید کرد: طراحی بیمارستان و ظرفیت تخت های این بیمارستان با توجه به نظر همکاران در ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) تغییر پیدا می کند اما قرار است ظرف مدت زمان دو سال ساخته شود.

برچسب ها:

دیدگاه خود را ارسال کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.